Gemini Holding


Gemini Holding Sp. z o. o. to firma Rafała Sonika, która działa na polskim rynku deweloperskim od 1993 r. Rozpoczęła swoją działalność od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach realizowane były na terenie całej Polski obiekty dla wielkich zagranicznych sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Castorama, Bricomarché, Lidl, McDonald’s.

Ambitnym krokiem w przyszłość i dużym osiągnięciem spółki są oddane do użytku centra handlowe Gemini Park w Bielsku-Białej (maj 2009 roku) oraz Tarnowie (sierpień 2010 roku). Spółka jest ich inwestorem i deweloperem. Planowane jest stworzenie kolejnych obiektów na terenie południowej Polski.

Gemini Holding oferuje Klientom wachlarz usług typu 360°. Firma może przejąć na siebie wszystkie prace związane z realizacją inwestycji: od wyszukania atrakcyjnej lokalizacji dla określonej działalności, poprzez zakup działki, przeprowadzenie procedur administracyjnych i budowę, po wykończenie i wyposażenie placówki.

Zgodnie z wyznawanymi przez Rafała Sonika zasadami Gemini Holding zatrudnionych specjalistów traktuje, jak największe dobro firmy. Są grupą starannie dobranych ekspertów pracujących w zgranym zespole. Są zaangażowani, kreatywni, a przy tym posiadają wysokie kwalifikacje oraz są lojalni. Tacy ludzie mogą sprostać wymogom współczesnego rynku, niezwykle trudnego przedsięwzięcia i osiągnąć sukces.

Gemini Holding otrzymała prestiżową nagrodę w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu roku 2012, za stworzenie placówki Stowarzyszenia SIEMACHA.

Nagroda Social Responsiblity Award to prestiżowe wyróżnienie za zaangażowanie w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, które przyznawane jest przez redakcję miesięcznika Shopping Center Poland oraz branżowego portalu Retailnet.pl. W tym roku jury uhonorowało Gemini Holding, za działania polegające na wsparciu rozwoju projektu społecznego Stowarzyszenia SIEMACHA, a w szczególności poprzez stworzenie Centrum Rozwoju Com-Com Zone, które działa we współpracy z Centrum Handlowym Gemini Park w Tarnowie.

Z Kolei Gemini Park Tychy został w 2018 roku zwycięzcą prestiżowej nagrody The European Property Awards w kategorii „retail development for Poland”.

Więcej tu: www.geminiholding.com.pl